کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

درباره مهندسی پزشکی پرتو

شرکت مهندسی پزشکی پرتو ، از سال 1384 با بهره گیری از کادری متعهد و مجرب و متخصص ، فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید تجهیزات فیزیوتراپی آغاز نموده است و با استعانت از الطاف حق هم اکنون مفتخر به ارائه تجهیزات نوین فیزیوتراپی می باشد. تولیدات شرکت دارای بالاترین سطح کیفیت بوده و والاترین دستآوردی است که ارائه داده و به آن مفتخریم. ما معتقدیم مشتریان اساس کار ما هستند و در تمامی معاملات به حوزه ی مشترک منافع خود و مشتریان بر اساس اصل برنده - برنده می اندیشیم. اعتقاد قلبی ما رسیدن به پائین ترین بهای تمام شده و ارائه نازلترین قیمت فروش برای تولیدات خود با در نظر گرفتن حاشیه سود عادلانه و منصفانه می باشد. ما به جهانی شدن و حضور مستمر و سازنده در این عرصه می اندیشیم و معتقد به پیاده سازی سیستمها و روشهای مدیریت نوین و نوگرا در تهیه و عرضه محصولات خود هستیم.

238

Lovely shortcodes

15927

Happy clients

9

Years experience

1797

Rating comments


تیم تحقیق و توسعه شرکت

شرکت مهندسی پزشکی پرتو برای تحقق اهداف بلند خود ؛ گروه تحقیق و توسعه شرکت را جهت ارزیابی ، امار و گزارش گیری و در نتیجه تحلیل گزارشات و ارائه راه کاری مناسب جهت اطلاح و تغییر مشکلات ارائه شده توسط مصرف کنندگان عزیز راه اندازی کرده است. جهت ارتباط با مدیر گروه تحقیق و توسعه از طریق آدرس ایمیل R-D@partomed.com استفاده کنید

گروه تحقیق و توسعه

گروه پشتیبانی فنی محصولات

یکی دیگر از دستاوردهای مهمی که برای ارج نهادن به مشتریان عزیزمان راه اندازی کرده ایم ؛ دپارتمان پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش می باشد ؛ که با هدف پشتیبانی فنی و ارائه راه کارهای لازم جهت استفاده صحیح از محصولات و در نهایت ارائه خدمات پس از فروش محصولات شرکت در سریعترین زمان ممکن برای مشتریان عزیزمان می باشد.

ورود به دپارتمان خدمات پس از فروش